• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XSLIC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XSLIC. Jeżeli chcesz otworzyć plik XSLIC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XSLIC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XenServer License Format Citrix

Co to jest plik XSLIC?

Plik licencji oprogramowania używany przez XenClient, aplikację administracyjną do oprogramowania do wirtualizacji XenServer. Zawiera klucz rejestrujący oprogramowanie XenServer. Zawiera datę ważności, kod produktu, liczbę dozwolonych gniazd i inne informacje o produkcie.

Pliki XSLIC są zazwyczaj pobierane za pośrednictwem interfejsu Citrix Web po otrzymaniu poczty elektronicznej "Citrix License Delivery" podczas zakupu produktu. Klucz licencyjny XenServer można zainstalować w XenCenter, zaznaczając przykład XenServer, wybierając opcję Serwer i rarr. Zainstaluj klucz licencyjny ..., a następnie wybierz plik XSLIC.

Jak otworzyć plik XSLIC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XSLIC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XSLIC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XSLIC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XSLIC

Inne problemy z plikiem XSLIC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XSLIC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XSLIC:

  • plik XSLIC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XSLIC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XSLIC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik