• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XSL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XSL. Jeżeli chcesz otworzyć plik XSL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XSL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XML Stylesheet Format N/A

Co to jest plik XSL?

Definiuje styl tekstu, tabel i innych obiektów w dokumencie XML. Podobny do pliku .CSS używanego przez dokumenty HTML. Można otworzyć program FileMaker lub dowolny program obsługujący arkusze stylów XML.

Jak otworzyć plik XSL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XSL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XSL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XSL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XSL

Inne problemy z plikiem XSL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XSL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XSL:

  • plik XSL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XSL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XSL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik