• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XSB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XSB. Jeżeli chcesz otworzyć plik XSB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XSB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XACT Sound Bank Microsoft

Co to jest plik XSB?

Kolekcja dźwięków i napisów utworzonych za pomocą narzędzia Microsoft XACT, narzędzia do tworzenia dźwięku w różnych platformach. Służy do tworzenia dźwięków gier wideo i definiuje, kiedy powinny być rozgrywane w grze.

Pliki XSB nie zawierają danych audio, lecz odwołują się do danych wave przechowywanych w plikach .XWB. Pliki XSB są używane przez różne gry wideo, takie jak programy Gas Powered Games i są domyślnie zapisywane w katalogu / Sounds.

Jak otworzyć plik XSB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XSB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XSB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XSB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XSB

Inne problemy z plikiem XSB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XSB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XSB:

  • plik XSB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XSB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XSB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik