• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XRP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XRP. Jeżeli chcesz otworzyć plik XRP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XRP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RationalPlan Format Stand By Soft

Co to jest plik XRP?

Projekt utworzony za pomocą oprogramowania do zarządzania projektami RationalPlan. Służy do śledzenia danych związanych z projektem, takich jak zasoby, obciążenie pracą, koszty i zarządzanie budżetem. Może to być pojedynczy projekt lub plik z wieloma projektami (utworzony przy użyciu wielokrotnego projektu RationalPlan).

Pliki XRP mogą być tworzone z pojedynczym projektem RationalPlan lub z wieloma projektami i można je przeglądać za pomocą bezpłatnego programu RationalPlan Project Viewer.

Jak otworzyć plik XRP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XRP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XRP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XRP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XRP

Inne problemy z plikiem XRP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XRP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XRP:

  • plik XRP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XRP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XRP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik