• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XRM-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XRM-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik XRM-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XRM-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Security Certificate Microsoft

Co to jest plik XRM-MS?

Plik certyfikatu utworzony przez firmę Microsoft i Original Equipment Manager (OEM), taki jak Dell, umożliwia cyfrowo weryfikację zakupu i autentyczności oprogramowania. Zawiera zaszyfrowane dane certyfikatu podpisane kluczami Microsoft i OEM. Służy do uruchamiania oprogramowania na poszczególnych komputerach.

Pliki XRM-MS są używane, gdy producent instaluje wstępnie oprogramowanie na komputerze, na przykład w systemie Microsoft Windows. Zazwyczaj można je znaleźć na dysku odzyskiwania producenta.

Jak otworzyć plik XRM-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XRM-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XRM-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XRM-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XRM-MS

Inne problemy z plikiem XRM-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XRM-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XRM-MS:

  • plik XRM-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XRM-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XRM-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik