• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik XPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
X++ Source Code Format Microsoft

Co to jest plik XPP?

Plik kodu źródłowego napisany w języku X ++, języku obiektowym opracowanym przez firmę Microsoft dla oprogramowania Microsoft Dynamics AX (planowanie zasobów przedsiębiorstwa). Używa składni podobnej do języka C #. Mogą być tworzone i edytowane przy użyciu MorphX, IDE będącego częścią Microsoft Dynamics AX.

X ++ może być używany do tworzenia różnych typów programów biznesowych ERP, takich jak raporty i logika, które czytają i zapisują informacje o bazie danych Dynamics AX przy użyciu składni języka SQL obsługiwanej w ramach X ++.

Jak otworzyć plik XPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XPP

Inne problemy z plikiem XPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XPP:

  • plik XPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik