• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XP2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XP2. Jeżeli chcesz otworzyć plik XP2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XP2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XPilot NG XPilot NG

Co to jest plik XP2?

Plik gry używany przez XPilot NG, "następną generację" starszej starszej gry XPILOT multiplayer 2D walki. Zapisuje mapę 2D jako zbiór wielokątów, z których każda definiuje różne przeszkody i cechy mapy.

Format XP2 zastępuje starszy format .XP używany przez XPilot. Pliki XP2 korzystają z formatowania XML zamiast niestandardowego formatu XP.

Jak otworzyć plik XP2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XP2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XP2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XP2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XP2

Inne problemy z plikiem XP2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XP2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XP2:

  • plik XP2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XP2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XP2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik