• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XOM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XOM. Jeżeli chcesz otworzyć plik XOM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XOM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Worms 3D Object Format Team17 Software

Co to jest plik XOM?

Plik używany przez Worms, wieloosobową grę opartą na kolei, w której gracze kontrolują i walczą przeciwko zespołom robaków. Zawiera geometrię 3D, tekstury, kolory i efekty. Służy do przechowywania wstępnie zainstalowanych i niestandardowych robaków, broni i obiektów map.

Pliki XOM są używane przez Worms 3D i Worms 4.

Jak otworzyć plik XOM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XOM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XOM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XOM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XOM

Inne problemy z plikiem XOM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XOM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XOM:

  • plik XOM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XOM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XOM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik