• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XMV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XMV. Jeżeli chcesz otworzyć plik XMV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XMV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Xbox Video Format Microsoft

Co to jest plik XMV?

Plik wideo używany przez niektóre gry do konsoli Xbox. Używa formatu opracowanego przez firmę Microsoft do odtwarzania w konsoli Xbox. Zazwyczaj konwertowany z pliku .WMV do formatu XMV przy użyciu narzędzia xmvtool, programu dołączonego do zestawu do tworzenia oprogramowania Xbox dostarczonego przez firmę Microsoft.

Do demultipleksowania plików XMV można wykorzystać program typu open source o nazwie Microsoft XMV demuxer. Ten program jest dystrybuowany jako część FFmpeg w pliku kodu źródłowego xmv.C.

Jak otworzyć plik XMV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XMV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XMV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XMV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XMV

Inne problemy z plikiem XMV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XMV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XMV:

  • plik XMV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XMV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XMV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik