• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XMMAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XMMAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik XMMAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XMMAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MindManager XML Map Format Mindjet

Co to jest plik XMMAP?

Wersja XML diagramu stworzonego przez Mindjet MindManager, wizualnej aplikacji do tworzenia diagramów. Przechowuje "mapę myśli" złożoną z rysowanych obiektów, tekstu i innych symboli. Przechowuje pomysły podczas procesu burzy mózgów.

Wersja programu MindManager nie XML jest przechowywana w plikach .MMAP. Zaletą tego formatu binarnego jest to, że wymaga mniej miejsca. Jednak reprezentacja XML jest bardziej przenośna, ponieważ łatwiej jest czytać przez inne aplikacje.

Jak otworzyć plik XMMAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XMMAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XMMAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XMMAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XMMAP

Inne problemy z plikiem XMMAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XMMAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XMMAP:

  • plik XMMAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XMMAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XMMAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik