• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XMM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XMM. Jeżeli chcesz otworzyć plik XMM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XMM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3ds Max XML Animation Map Format Autodesk

Co to jest plik XMM?

Plik XML używany przez 3ds Max, trójwymiarowy program animacji i modelowania. Definiuje, jak załadowane dane animacji z pliku .XAF są przypisywane do obiektów w scenie. Umożliwia scalenie danych ruchu na scenę 3D.

Jak otworzyć plik XMM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XMM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XMM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XMM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XMM

Inne problemy z plikiem XMM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XMM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XMM:

  • plik XMM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XMM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XMM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik