• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XMI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XMI. Jeżeli chcesz otworzyć plik XMI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XMI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Miles Sound System Extended MIDI Files Object Management Group

Co to jest plik XMI?

Plik utworzony w formacie XMI (XML Metadata Interchange) - formacie plików XML najczęściej stosowanym do wymiany schematów UML. Zapewnia modelowe informacje o projekcie w standardowym formacie XML. Służy do przesyłania informacji projektowych pomiędzy programami.

Standard XMI jest utrzymywany przez Grupę Zarządzania Obiektem (OMG), twórców specyfikacji UML.

Jak otworzyć plik XMI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XMI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XMI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XMI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XMI

Inne problemy z plikiem XMI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XMI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XMI:

  • plik XMI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XMI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XMI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik