• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XMB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XMB. Jeżeli chcesz otworzyć plik XMB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XMB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lucas Arts X-Wing Mission Briefing Format Microsoft

Co to jest plik XMB?

Zapisuje dane wykorzystywane w różnych scenariuszach Age of Empires, gra strategiczna w czasie rzeczywistym. Mogą zawierać dane poziomu, dźwięki i inne informacje. Zapisano w formacie XML i często kończy się rozszerzeniem "* .Xml.Xmb".

Pliki XMB są zwykle przechowywane w folderze "C: Program FilesMicrosoft GamesAge of Empires IIIdata".

Jak otworzyć plik XMB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XMB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XMB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XMB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XMB

Inne problemy z plikiem XMB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XMB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XMB:

  • plik XMB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XMB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XMB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik