• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XMAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XMAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik XMAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XMAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XMind 2007/2008 Workbook XMind

Co to jest plik XMAP?

Skoroszyt stworzony przez XMind, aplikację mapowania umysłu. Utworzony w wydaniach oprogramowania 2007 i 2008, ale nadal mogą być otwierane przez niedawne wersje XMind. Służy do wizualnego przechowywania pomysłów podczas sesji burzy mózgów.

XMind używa rozszerzenia pliku .XMIND.

Jak otworzyć plik XMAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XMAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XMAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XMAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XMAP

Inne problemy z plikiem XMAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XMAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XMAP:

  • plik XMAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XMAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XMAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik