• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XLIFF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XLIFF. Jeżeli chcesz otworzyć plik XLIFF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XLIFF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XLIFF Localization Format OASIS

Co to jest plik XLIFF?

Plik utworzony za pomocą standardu XLIFF (XML Localization Interchange File Format), który służy do przechowywania informacji tłumaczeniowych języka. Częściej stosuje rozszerzenie .XLF.

Jak otworzyć plik XLIFF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XLIFF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XLIFF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XLIFF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XLIFF

Inne problemy z plikiem XLIFF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XLIFF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XLIFF:

  • plik XLIFF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XLIFF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XLIFF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik