• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XLGC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XLGC. Jeżeli chcesz otworzyć plik XLGC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XLGC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ExpressK Database Format Prosystech

Co to jest plik XLGC?

Format bazy danych używany przez ExpressK, kluczowy program do zarządzania przeznaczony dla małych firm. Zawiera listę zamków, kluczy i użytkowników. Może również zawierać schemat budowy i harmonogramy konserwacji sprzętu.

Jak otworzyć plik XLGC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XLGC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XLGC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XLGC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XLGC

Inne problemy z plikiem XLGC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XLGC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XLGC:

  • plik XLGC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XLGC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XLGC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik