• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XIB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XIB. Jeżeli chcesz otworzyć plik XIB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XIB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Interface Builder Format Apple

Co to jest plik XIB?

Interfejs aplikacji utworzony przy użyciu interfejsu Builder, edytora graficznego do projektowania i testowania interfejsów użytkownika. Zapisane w formacie plików płaskich w formacie tekstowym, wprowadzone w interfejsie Builder 3.0.

Pliki XIB są również nazywane plikami "format rozwoju czasu". Poprzednie wersje programu Interface Builder zapisywały pliki w "formacie wdrożenia" z rozszerzeniem .NIB. Interfejs Builder 3 i późniejsze (dołączone do Apple Xcode) mogą zapisywać pliki w formatach XIB i NIB.

Jak otworzyć plik XIB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XIB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XIB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XIB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XIB

Inne problemy z plikiem XIB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XIB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XIB:

  • plik XIB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XIB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XIB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik