• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XHTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XHTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik XHTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XHTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Extensible HTML Format N/A

Co to jest plik XHTM?

Plik strony internetowej napisany w XHTML, przekształceniu HTML 4, który wykorzystuje XML 1.0. Obejmuje standardowe tagi HTML, które muszą spełniać surowsze wytyczne dotyczące kodu XML. Służy do publikowania treści witryny.

Pliki XHTML częściej używają rozszerzenia .XHTML.

Jak otworzyć plik XHTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XHTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XHTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XHTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XHTM

Inne problemy z plikiem XHTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XHTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XHTM:

  • plik XHTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XHTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XHTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik