• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XEX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XEX. Jeżeli chcesz otworzyć plik XEX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XEX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xbox 360 Executable Format Microsoft

Co to jest plik XEX?

Aplikacja lub gra wideo opracowana dla konsoli do gier Xbox 360. Zaprojektowany do pracy na konsoli Xbox 360 i nie ma być otwierany na komputerze.

Plik " default.Xex " jest używany do aktualizowania konsoli Xbox 360, tak aby był wstecznie zgodny z oryginalnymi grami Xbox. Aby uzyskać instrukcje dotyczące aktualizowania konsoli Xbox 360 z plikiem default.xex, odwiedź stronę pomocy technicznej Microsoft Xbox 360 Update.

W odróżnieniu od gier oryginalnego Xbox, nie ma obecnie emulatora, który otwiera gry na konsolę Xbox 360. Oryginalne gry na konsoli Xbox korzystały z rozszerzenia pliku .XBE.

Jak otworzyć plik XEX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XEX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XEX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XEX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XEX

Inne problemy z plikiem XEX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XEX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XEX:

  • plik XEX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XEX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XEX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik