• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XESC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XESC. Jeżeli chcesz otworzyć plik XESC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XESC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Expression Encoder Screen Capture Format Microsoft

Co to jest plik XESC?

Plik wideo utworzony przez program Expression Encoder Screen Capture, aplikację do zapisywania obrazu dołączoną do programu Microsoft Expression Studio. Zapisuje nagranie ekranu użytkownika i może również zawierać nagranie nagrane przy użyciu mikrofonu.

Pliki XESC można odtwarzać za pomocą programu Windows Media Player po zainstalowaniu modułu Expression Encoder lub Encoder przechwytywania obrazu w programie Expression Encoder. Standardowa wersja Enkodera Encoder jest dostępna bezpłatnie.

Jak otworzyć plik XESC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XESC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XESC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XESC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XESC

Inne problemy z plikiem XESC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XESC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XESC:

  • plik XESC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XESC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XESC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik