• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XER. Jeżeli chcesz otworzyć plik XER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Primavera Project Management Propriety Exchange Format Oracle

Co to jest plik XER?

Plik planowania projektu utworzony przez Primavera P6, aplikacja planowania projektu. Zapisuje zadania, harmonogram, materiały i inne zasoby potrzebne do realizacji projektu. Umożliwia menedżerowi projektu zaplanowanie i śledzenie postępów.

Primavera P6 został opracowany przez firmę Oracle po przejęciu Primavera Systems, twórców Primavera P3 (poprzednika P6). Projekty P3 korzystają z rozszerzenia .P3 i można je zaimportować przy użyciu P6, wybierając Plik i rarr. Importuj z menu aplikacji.

Jak otworzyć plik XER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XER

Inne problemy z plikiem XER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XER:

  • plik XER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik