• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XEJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XEJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik XEJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XEJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Expression Encoder Job Format Microsoft

Co to jest plik XEJ?

Plik utworzony przez Microsoft Expression Encoder, aplikację służącą do transkodowania wideo. Zapisuje zadanie kodowania wideo w formacie XML. Zapisuje odniesienia do źródłowych plików wideo oraz ustawienia transkodowania dla każdego pliku w zadaniu. Zapisuje również jakość obrazu wyjściowego i typ pliku (eG, .WMV). Używany jako typ pliku zapisanego w programie Encoder.

Microsoft Expression Encoder jest częścią programu Microsoft Expression Studio.

Jak otworzyć plik XEJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XEJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XEJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XEJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XEJ

Inne problemy z plikiem XEJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XEJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XEJ:

  • plik XEJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XEJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XEJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik