• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XDI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XDI. Jeżeli chcesz otworzyć plik XDI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XDI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinArchiver Compressed ISO Image Format WinArchiver Computing

Co to jest plik XDI?

Kompresowany obraz dysku utworzony przez program WinArchiver, program do kompresji plików, rozciągania i szyfrowania dla systemu Windows. Zapisano w zastrzeżonym formacie, ale można go rozpakować do standardowego formatu .ISO przy użyciu narzędzia WinArchiver's Tools & rarr. Zdekompresuj plik XDI ... opcję Menu.

Pliki XDI można również montować jako dyski wirtualne za pomocą wirtualnego dysku WinArchiver.

Jak otworzyć plik XDI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XDI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XDI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XDI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XDI

Inne problemy z plikiem XDI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XDI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XDI:

  • plik XDI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XDI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XDI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik