• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XCDATAMODELD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XCDATAMODELD. Jeżeli chcesz otworzyć plik XCDATAMODELD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XCDATAMODELD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xcode Core Data Model Format Apple

Co to jest plik XCDATAMODELD?

Plik deweloperski utworzony przez Xcode, wolne oprogramowanie IDE opracowane przez firmę Apple. Utworzone, gdy deweloper określi, że w projekcie będą wykorzystane dane podstawowe. Zapisuje plik .XCDATAMODEL (bez pliku "D"), a także inne pliki.

Możesz zobaczyć zawartość pliku XCDATAMODELD, klikając jej prawym przyciskiem myszy i wybierając "Pokaż zawartość pakietu".

Core Data to ramy trwałości, które umożliwia programistom współdziałanie z podstawowymi źródłami danych przy użyciu modelu danych wysokiego poziomu.

Jak otworzyć plik XCDATAMODELD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XCDATAMODELD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XCDATAMODELD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XCDATAMODELD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XCDATAMODELD

Inne problemy z plikiem XCDATAMODELD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XCDATAMODELD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XCDATAMODELD:

  • plik XCDATAMODELD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XCDATAMODELD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XCDATAMODELD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik