• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XBT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XBT. Jeżeli chcesz otworzyć plik XBT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XBT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SMART Notebook Template Format SMART Technologies

Co to jest plik XBT?

Szablon pliku .XBK utworzonego za pomocą interaktywnego oprogramowania do tablicy tablic SMART Technologies. Zawiera domyślną strukturę i materiały do ​​lekcji w klasie. Służy do tworzenia wykładów i innych wykładów w klasie o wspólnym temacie.

Oba pliki XBT i XBK są używane przez starsze wersje oprogramowania SMART Technologies.

Jak otworzyć plik XBT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XBT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XBT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XBT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XBT

Inne problemy z plikiem XBT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XBT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XBT:

  • plik XBT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XBT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XBT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik