• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XBSAV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XBSAV. Jeżeli chcesz otworzyć plik XBSAV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XBSAV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mass Effect 2 For Xbox Saved Game Format Electronic Arts

Co to jest plik XBSAV?

Plik gry zapisany w konsoli Xbox Mass Effect 2, gra strzelecka, która odbywa się w kosmosie. Zawiera zapisane dane gry, takie jak nazwa bohatera, broń, waluta i poziom. Służy do zapisywania i ładowania postępów w grze.

Pliki XBSAV są powszechnie używane do modyfikowania ("mod") Mass Effect 2. Znajdują się one w pliku pojemności gry na karcie pamięci Xbox. Plik kontenera musi być najpierw otwarty przy użyciu programu takiego jak Modio lub Le Fluffie, a następnie plik XBSAV może być edytowany.

Pliki XBSAV można edytować i konwertować do formatu .PCSAV za pomocą edytora zapisu Mass Effect 3 Gibbeda.

Jak otworzyć plik XBSAV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XBSAV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XBSAV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XBSAV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XBSAV

Inne problemy z plikiem XBSAV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XBSAV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XBSAV:

  • plik XBSAV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XBSAV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XBSAV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik