• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XBE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XBE. Jeżeli chcesz otworzyć plik XBE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XBE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xbox Executable Format Microsoft

Co to jest plik XBE?

Uruchomiona aplikacja z dysku do gier z konsolą Xbox. Zazwyczaj nie ma być otwarty na komputerze, ale może być otwarty na komputerze przy użyciu programu emulacji Xbox.

Gry Xbox 360 korzystają z rozszerzenia pliku .XEX.

Jak otworzyć plik XBE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XBE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XBE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XBE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XBE

Inne problemy z plikiem XBE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XBE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XBE:

  • plik XBE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XBE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XBE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik