• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XBC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XBC. Jeżeli chcesz otworzyć plik XBC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XBC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SMART Notebook Format SMART Technologies

Co to jest plik XBC?

Stary format plików używany przez oprogramowanie do tablic interaktywnych SMART Notebook. Zawiera kolekcję elementów galerii, która może obejmować zdjęcia z klipu, pliki audio, pliki wideo, notatki i pliki .NBK. Służy do przechowywania zorganizowanych zbiorów materiałów szkoleniowych i wydobywania treści na wykłady.

Pliki kolekcji kolekcji są teraz używane jako rozszerzenie .GALLERY.

Jak otworzyć plik XBC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XBC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XBC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XBC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XBC

Inne problemy z plikiem XBC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XBC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XBC:

  • plik XBC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XBC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XBC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik