• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XAIML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XAIML. Jeżeli chcesz otworzyć plik XAIML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XAIML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XAIML Database Format Devyn Collier Johnson

Co to jest plik XAIML?

Plik utworzony w rozszerzonym języku sztucznej inteligencji (XAIML) - języku używanym do reprezentowania sztucznej inteligencji chatterbotów. Zawiera bazę wiedzy, która jest wykorzystywana w połączeniu z programem ProgramPY-SH do symulacji inteligentnych rozmów.

Pliki XAIML mogą być używane przez Neo (także "Neobot"), program chatterbot, który używa języka XAIML.

Jak otworzyć plik XAIML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XAIML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XAIML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XAIML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XAIML

Inne problemy z plikiem XAIML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XAIML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XAIML:

  • plik XAIML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XAIML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XAIML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik