• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku X_B

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem X_B. Jeżeli chcesz otworzyć plik X_B, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku X_B

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Parasolid Document Format Siemens PLM Software

Co to jest plik X_B?

Plik utworzony przez Parasolid, program do modelowania geometrycznego CAD. Zawiera dane, takie jak geometria, topologia i kolor. Zaprojektowany jako standardowy format wymiany wymiany modeli CAD. Zapisane w formacie binarnym i mogą być importowane lub eksportowane przez inne popularne programy CAD.

Pliki X_B są używane zamiast starszych wersji plików XMT_BIN i XMP_BIN. Pliki .X_T przechowują te same dane, co pliki X_B, ale w formacie tekstowym.

Pliki X_B są używane w wersjach Parasolid, Translators i Bodyshop.

Jak otworzyć plik X_B?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku X_B jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi X_B z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem X_B którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik X_B

Inne problemy z plikiem X_B

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem X_B nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami X_B:

  • plik X_B którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku X_B z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik X_B nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik