• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku X4K

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem X4K. Jeżeli chcesz otworzyć plik X4K, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku X4K

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XML4King Configuration Format Optimal Performance

Co to jest plik X4K?

Plik używany przez program XML4King, program służący do konwertowania plików .XLS lub .CSV z programu Microsoft Excel do plików .XML, które mogą być używane przez King Business Software. Zawiera kolekcję mapowań pola, które odwzorowują kolumnę programu Excel w pliku źródłowym na nazwę pola z bazy danych firmy King Business.

Pliki X4K są zapisywane w formacie zwykłego tekstu.

Jak otworzyć plik X4K?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku X4K jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi X4K z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem X4K którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik X4K

Inne problemy z plikiem X4K

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem X4K nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami X4K:

  • plik X4K którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku X4K z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik X4K nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik