• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku X

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem X. Jeżeli chcesz otworzyć plik X, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku X

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lex Language Source Code Microsoft

Co to jest plik X?

Plik obrazu 3D używany przez technologię DirectX, często używany do renderowania grafik 3D w grach. Może zawierać specyfikacje dotyczące oczek, tekstur, animacji i obiektów. Może być eksportowany przy użyciu wtyczek DirectX SDK dla 3ds Max i Maya lub z eksporterami niestandardowymi dla programów takich jak Blender i DeleD.

Jak otworzyć plik X?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku X jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi X z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem X którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik X

Inne problemy z plikiem X

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem X nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami X:

  • plik X którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku X z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik X nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik