• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WWD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WWD. Jeżeli chcesz otworzyć plik WWD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WWD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Works Wizards Format Microsoft

Co to jest plik WWD?

Kreator, który prowadzi użytkownika przez szereg kroków w celu utworzenia niestandardowego dokumentu Works. Może to być dokument tekstowy, ulotka, arkusz kalkulacyjny, kalendarz lub inny typ pliku.

W programie Microsoft Works 9 pliki kreatora są przechowywane w folderze "SetupMSWorksPFilesMSWorks1033Wizards" w folderze Microsoft Works 9.

Jak otworzyć plik WWD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WWD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WWD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WWD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WWD

Inne problemy z plikiem WWD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WWD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WWD:

  • plik WWD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WWD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WWD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik