• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WVC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WVC. Jeżeli chcesz otworzyć plik WVC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WVC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WawPack Lossless Compressed Audio Format Format Correction Format WavPack

Co to jest plik WVC?

Zawiera informacje o kompresji, które pozwalają przywrócić utratą plik WavPack (.WV) do pełnej jakości bezstratnej wersji. Zwykle zapisane w tym samym folderze o tej samej nazwie co plik WV.

Jak otworzyć plik WVC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WVC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WVC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WVC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WVC

Inne problemy z plikiem WVC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WVC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WVC:

  • plik WVC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WVC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WVC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik