• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WV. Jeżeli chcesz otworzyć plik WV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WavPack Lossless Compressed Audio Format WavPack

Co to jest plik WV?

Plik audio skompresowany przy użyciu kompresji WAVPack hybrydowej bezstratnej. Obsługuje zarówno kompresję stratną, jak i bezstratną, która zapewnia wysokiej jakości skompresowane pliki. Stopień sprężania wynosi typowo od 30% do 70%.

Kompresja WavPack obsługuje mono, stereo i wielokanałowy dźwięk. Jest kompatybilny z większością formatów audio PCM, w tym 8, 16, 24 i 32-bitowych nagrań, a także obsługuje częstotliwość próbkowania od 6 do 192 kHz.

Jak otworzyć plik WV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WV

Inne problemy z plikiem WV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WV:

  • plik WV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku WV
WV do FLACWV do AACWV do MP3