• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WUS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WUS. Jeżeli chcesz otworzyć plik WUS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WUS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WUTG Tagged Audio Format WUSSoft

Co to jest plik WUS?

Plik audio zawinięty w tagi WUTG, system tagów opracowany przez firmę WUSSoft. Zawiera metadane opisujące zawartość pliku. Obsługuje formaty plików audio .MP3, .OGG (Ogg Vorbis) i .AC3.

Jak otworzyć plik WUS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WUS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WUS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WUS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WUS

Inne problemy z plikiem WUS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WUS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WUS:

  • plik WUS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WUS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WUS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik