• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WTX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WTX. Jeżeli chcesz otworzyć plik WTX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WTX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinTune Export Text Document Format N/A

Co to jest plik WTX?

Plik utworzony w formacie zwykłego tekstu, podobny do pliku .TXT. Ustaw jako domyślne powiązanie plików w systemie Windows 7. Można otworzyć dowolną przeglądarkę tekstową.

Jak otworzyć plik WTX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WTX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WTX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WTX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WTX

Inne problemy z plikiem WTX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WTX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WTX:

  • plik WTX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WTX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WTX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik