• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WTPT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WTPT. Jeżeli chcesz otworzyć plik WTPT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WTPT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WireTap Studio Packaged Track Ambrosia Software

Co to jest plik WTPT?

Pakiet audio zapisany przez WireTap Studio, narzędzie do nagrywania dźwięku systemu i aplikacji. Zawiera jeden lub więcej plików audio, a także informacje o edytowanych przez użytkownika zmianach.

Pliki WTPT są zapisywane w formacie pakietu, podobnie jak w przypadku systemu Mac OS X. Pliki audio są zapisywane w katalogu Contents / Resources / Audio. Edycja informacji jest zapisywana w pliku Info.Plist.

Aby wyeksportować plik WTPT z programu WireTap Studio, kliknij prawym przyciskiem myszy plik audio wewnątrz playlisty i wybierz "Nagrywanie i edytowanie pakietów ..."

Jak otworzyć plik WTPT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WTPT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WTPT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WTPT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WTPT

Inne problemy z plikiem WTPT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WTPT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WTPT:

  • plik WTPT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WTPT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WTPT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik