• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WTF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WTF. Jeżeli chcesz otworzyć plik WTF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WTF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
World Of Warcraft Server Configuration Text Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik WTF?

Plik tekstowy używany przez World of Warcraft (WoW), aby zapisać różne ustawienia gry. Na przykład program Config.Wtf zapisuje ustawienia dźwięku i wyświetlania. Realmlist.Wtf przechowuje domeny, w których gracze mogą grać na różnych serwerach prywatnych.

Ustawienia WoW mogą być modyfikowane przez otwarcie i edycję plików WTF w edytorze tekstowym. Przed jego edycją upewnij się, że plik WTF jest archiwizowany, ponieważ nieprawidłowe zmiany mogą uszkodzić plik.

Jak otworzyć plik WTF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WTF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WTF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WTF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WTF

Inne problemy z plikiem WTF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WTF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WTF:

  • plik WTF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WTF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WTF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik