• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WTC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WTC. Jeżeli chcesz otworzyć plik WTC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WTC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Logitech Web Camera Format Logitech

Co to jest plik WTC?

Plik o nazwie watch.Wtc i używany przez Logitech Webcam Software, aplikację służącą do interakcji z kamerami Logitech. Utworzone jako pusty plik, a czasami zapisywane na pulpicie i inne razy w katalogu Moje obrazy. Można usunąć.

Jak otworzyć plik WTC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WTC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WTC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WTC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WTC

Inne problemy z plikiem WTC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WTC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WTC:

  • plik WTC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WTC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WTC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik