• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WSM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WSM. Jeżeli chcesz otworzyć plik WSM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WSM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Symantec Wise Package Studio Merge Module Format Symantec

Co to jest plik WSM?

Moduł scalania instalatora utworzony za pomocą pakietu Wise Package Studio, narzędzia do instalowania instalatora. Umożliwia przechowywanie plików i ustawień instalacji w jednym pakiecie, które można zainstalować w systemach Windows.

Pliki mogą być dodawane lub usuwane z pakietów WSM przy użyciu pakietu Wise Package Studio. Gdy pakiet zostanie zmodyfikowany, musi zostać ponownie skompilowany w module scalania przez pakiet Wise Package Studio w celu prawidłowego działania.

Pliki WSM są podobne do plików .MSM, ale są używane przez firmę Wise Package Studio.

Firma Symantec przerwała działanie Wise Installation Studio i Wise Installation Express 19 kwietnia 2010 r.

Jak otworzyć plik WSM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WSM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WSM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WSM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WSM

Inne problemy z plikiem WSM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WSM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WSM:

  • plik WSM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WSM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WSM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik