• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WSI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WSI. Jeżeli chcesz otworzyć plik WSI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WSI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Wise Windows Installer Project Format Symantec

Co to jest plik WSI?

Pakiet utworzony za pomocą pakietu Wise Package Studio, narzędzia do instalowania instalatora. Zawiera kolekcję plików, które zostały zapakowane do pojedynczego archiwum. Może być zainstalowany w systemie Windows przy użyciu pakietu Wise Package Studio.

Pliki WSI są podobne do plików .MSI, ale są używane przez firmę Wise Package Studio.

Firma Wise Installation Studio i firma Wise Installation Express zostały przerwane w dniu 19 kwietnia 2010 r.

Jak otworzyć plik WSI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WSI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WSI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WSI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WSI

Inne problemy z plikiem WSI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WSI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WSI:

  • plik WSI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WSI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WSI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik