• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WSH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WSH. Jeżeli chcesz otworzyć plik WSH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WSH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Scripting Host Format Microsoft

Co to jest plik WSH?

Dokument tekstowy zawierający właściwości i parametry dla określonego skryptu, plik iE A .VB lub .VBS. Służy do dostosowywania wykonywania niektórych skryptów. Wymaga uruchomienia kodu WScript lub CScript, z których oba są dołączone do systemu operacyjnego Windows.

Jak otworzyć plik WSH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WSH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WSH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WSH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WSH

Inne problemy z plikiem WSH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WSH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WSH:

  • plik WSH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WSH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WSH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik