• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WRF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WRF. Jeżeli chcesz otworzyć plik WRF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WRF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WebEx Recording Format Cisco Systems

Co to jest plik WRF?

Nagranie utworzone przez WebEx Recorder, autonomiczny program, który umożliwia użytkownikom nagrywanie danych audio i wideo. Zawiera dane audio i wideo używane do demonstracji, szkolenia i konferencji. Mogą być przesłane do witryn WebEx i udostępniane innym, określając strumień plików lub URL do pobrania.

Jak otworzyć plik WRF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WRF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WRF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WRF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WRF

Inne problemy z plikiem WRF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WRF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WRF:

  • plik WRF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WRF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WRF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik