• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WPOST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WPOST. Jeżeli chcesz otworzyć plik WPOST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WPOST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Live Writer Post Format Microsoft

Co to jest plik WPOST?

Post blogu utworzony przez program Windows Live Writer, program blogowy dołączony do pakietu Windows Live Essentials Pack. Zapisuje wpis wpisu blogu napisany przez użytkownika i może zawierać obrazy, filmy wideo i mapy, a także tekst pisany.

Pliki WPOST umożliwiają pisanie postów w trybie offline, a następnie publikowanie ich w trybie online. Mogą być również wykorzystywane do przesyłania postów na inny komputer, a następnie publikowania ich.

Jak otworzyć plik WPOST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WPOST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WPOST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WPOST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WPOST

Inne problemy z plikiem WPOST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WPOST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WPOST:

  • plik WPOST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WPOST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WPOST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik