• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WPK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WPK. Jeżeli chcesz otworzyć plik WPK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WPK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel WordPerfect Macro Format Nero

Co to jest plik WPK?

Opisuje plik dźwiękowy edytowany z Nero Wave Editor, który jest częścią pakietu do tworzenia dysków Nero CD / DVD. Zawiera poprawki wprowadzone do pliku audio, ale nie rzeczywisty dźwięk.

Jak otworzyć plik WPK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WPK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WPK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WPK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WPK

Inne problemy z plikiem WPK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WPK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WPK:

  • plik WPK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WPK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WPK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik