• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WP6

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WP6. Jeżeli chcesz otworzyć plik WP6, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WP6

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel WordPerfect 6 For Mac Document Format Corel

Co to jest plik WP6?

Dokument przetwarzania tekstu utworzony przez program WordPerfect 6.X dla DOS, pierwsza wersja programu WordPerfect zawierająca graficzny tryb edycji, który wyświetlił wygląd dokumentu podczas drukowania. Mogą zawierać style tekstowe, takie jak pogrubienie, podkreślenie i kursywa, które nie były możliwe w poprzednich wersjach programu.

Pliki WP6 można otwierać za pomocą programu Corel WordPerfect 6 lub nowszego.

Jak otworzyć plik WP6?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WP6 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WP6 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WP6 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WP6

Inne problemy z plikiem WP6

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WP6 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WP6:

  • plik WP6 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WP6 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WP6 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik