• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WP4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WP4. Jeżeli chcesz otworzyć plik WP4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WP4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel WordPerfect 4 Format Corel

Co to jest plik WP4?

Dokument przetwarzania tekstu utworzony przez program WordPerfect 4.X dla DOS, pierwsza wersja zawierająca automatyczną numerację akapitów. Overtook WordStar jako najpopularniejszy edytor tekstowy dla platformy DOS.

Pliki WP4 mogą być otwierane przez program Corel WordPerfect 4 lub nowszy.

Jak otworzyć plik WP4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WP4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WP4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WP4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WP4

Inne problemy z plikiem WP4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WP4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WP4:

  • plik WP4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WP4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WP4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik