• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WOW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WOW. Jeżeli chcesz otworzyć plik WOW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WOW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Grave Composer Module Format N/A

Co to jest plik WOW?

Format modułu audio wykorzystywany przez program do śledzenia dźwięku Grave Composer, starszy program do śledzenia komputerów z procesorem DOS. Znany również jako "grób mody". może zawierać do 8 kanałów.

Jak otworzyć plik WOW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WOW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WOW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WOW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WOW

Inne problemy z plikiem WOW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WOW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WOW:

  • plik WOW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WOW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WOW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik