• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WOT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WOT. Jeżeli chcesz otworzyć plik WOT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WOT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Web Of Trust Format Cisco Systems

Co to jest plik WOT?

Plik wideo utworzony przez starsze wersje oprogramowania do konferencji biznesowych firmy WebEx. Zapisuje nagranie rozmowy i prezentowane prezentacje. Służy do przeglądania spotkań.

Format WOT można nadal oglądać starszym WebEx Player. WebEx korzysta teraz z formatów .WRF i .ARF do nagrywania.

Jak otworzyć plik WOT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WOT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WOT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WOT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WOT

Inne problemy z plikiem WOT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WOT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WOT:

  • plik WOT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WOT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WOT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik